Impression - серйозний гравець на українському ринку комп'ютерної техніки в багатьох категоріях, включаючи готові збірки ПК для самих різних цілей.

ПК Impression, відомі з 1996 року, збираються на власному виробництві у смт Гостомель на Києвщині, на єдиному в Україні виробничо-логістичному комплексі із конвєєрною збіркою. З 2005 року Impression  - лідер українського ринку ПК за кількістю проданих пристроїв. Усього під брендом Impression з  було виготовлено більше 1 млн персональних комп`ютерів.

Саме цей сегмент у 2017 році отримав вагоме оновлення основних лінійок - базової iNITIO для офісної роботи і навчання, збалансованої Homebox - серії домашніх  мультимедийных ПК, для відтворення HD контента, интернет серфингу  і невибагливих ігор, а також більш просунутих лінійок - CoolPlay –  яка включає в себе сбалансовані ігрові рішення, та Ultimate, яка об'єднала топові ігрові ПК для просунутих геймерів.

Модельний ряд лінійкі iNITIO є оптимальним для першого знайомства із комп`ютерним всесвітом. Придбавши доступний ПК з цієї лінійки користувач отримає пристрій, якому під силу будуть офісні завдання, навчання, серфінг в інтернеті та улюблені багатьома браузерні ігри.

ігровий пк

У лінійці Homebox користувач зможе підібрати пристрій для перегляду відео та фільмів, а також проводити дозвілля за популярними невибагливими іграми та в інтернеті .

Модельний ряд CoolPlay є оптимальним для геймера, що віддає перевагу невибагливим ігровим проектам і культовій класиці.  Базові моделі Impression CoolPlay сфокусовані на швидкості роботи, старші запропонують користувачеві практично топовий комплект для роботи та ігор.

ПК Impression Ultimate забезпечать чудову швидкість роботи в трудомістких завданнях накшталт рендеринга відео, а повсякденне проведення часу перетворить в задоволення завдяки швидкості роботи системи.

В модельному ряді лінійки Impression Ultimate звернути увагу необхідно на моделі на базі сьомого покоління процесорів  Intel - Kaby Lake, які вражають своєю енергоефективністю в повсякденних завданнях.  Новинки 2017 році на базі Intel Core i5-7400 підтримують декодування відео HEVC і VP9 аж до 4К дозволу. Більш того - їм під силу виводити цілих два 4К-потоку на різні монітори! І звичайно ж підтримка віртуальної реальності подарує користувачеві абсолютно нові враження від ігрових проектів.

А завдяки тому, що оновлена линійка Impression Ultimate піднімає на новий рівень і продуктивність, і економію енергії, кожен з цих ПК знайде собі місце як на роботі, так і в якості домашньої мультимедійної станції.

кулер пк

Переваги ПК Impression

 Збалансований модельний ряд, який задовольнить будь-який запит та може запропонувати пристрій на будь-який бюджет.

●        Гарантія та сервіс по всій Україні. 52 сервісних центри у всіх областях України.

●        Величезний потенціал у модернізації ПК. Для досвіченого користувача не стане проблемою додати потужності своєму пристрою, що значно подовжить термін його роботи.

●        Якісні комплектуючі від провідних світовіх брендів. Інженери Impression підбирають та тестують оптимальні комбінації основних компонентів ПК, що дозволяє отримати максимальні переваги у роботі та утримувати доступну ціну

Модельний ряд ПК Impression постійно оновлюється і може запропунувати користувачеві рішення на будь-який бюджет і під будь-які потреби.

ПК Impression  - це вибір корпоративних клієнтів та роздрібних споживачів по всій Україні.