Виробники гаджетів досить часто ставляють користувача перед вибором –стильний дизайн, хороші технічні показники та невисока ціна. І отримавши два компонента, про третій можна забути. 

Тому бренд Impression Electronics вирішив довести, що може бути по іншому, створивши смартфон з акумулятором підвищеної ємності Impression ImSmart A504 Slim Power 3200.

Пристрій розрахований для користувача, якому потрібні базові функції, сенсорний екран, витривала батарея, сучасний дизайн та хороша камера, але не хоче переплачувати за зайві можливості, які йому ніколи не знадобляться. 

Перший погляд на Impression ImSmart A504 Slim Power 3200

Смартфон поставляється в коробці з багатою комплектацією: зарядний пристрій – стандартно, стильний нейлоновий microUSB-кабель та силіконовий чохол, що вкрай приємно та допоможе вберегти пристрій від ушкоджень. Інструкція українською мовою до якої приєднано спеціальний талон для безкоштовної відправки пристрою в сервіс на гарантійний ремонт. Окрім силіконового чохла, в комплекті є ще один приємний бонус –  захисна плівка, яка відразу наклеєна на смартфон. 

Impression ImSmart A504 виглядає досить акуратно – його легко тримати і без проблем керувати однією рукою, він досить тонкий та компактний. На передній панелі знаходиться дисплей, трішки вище камера та динамік, а нижче – блок із сенсорних клавіш управління.

Зовнішній вигляд, порти та якість збірки

Корпус Impression ImSmart A504 оснащений мікрофоном і microUSB-знизу та роз’ємом для навушників зверху. На лівій бічній грані розташовуються кнопки вимикання та регулювання гучності. Позаду основна камера зі спалахом та прорізи для динаміків. Завдяки соф-тач покриттю на задній кришці, смартфон не ковзає в руці та дуже приємний на дотик. 

Смартфон оснащений 5-дюймовим дисплеєм, з роздільною здатністю 1280х720 та матрицею IPS, завдяки чому і передача кольору на висоті, і економність на відмінному рівні. Завдяки вдалому підбору компонентів в темряві екран не напружує очі, а на сонці дозволяє переглядати інформацію без особливих проблем. 

Смартфон отримав тонкий корпус і це дійсно перевага у сучасному світі великих та громіздких смартфонів. 

Продуктивність та залізо

Із зовнішнім виглядом ми розібрались, а як щодо начинки? Пристрій оснащений чотирьохядерним процесором MTK, 1 ГБ оперативної пам’яті та 16 ГБ вбудованої.  Цього цілком достатньо для роботи в Інтернеті, перегляду відеоконтенту та на не вибагливі ігри.  

Пристрій оснащений двома SIM-картами формату microSIM та окремим слотом для карти пам’яти. Чим сьогодні нехтують багато відомих виробників. 

Зв’язок Impression ImSmart A504 підтримує добре, співрозмовника чути відмінно. 

ОС та автономність

Стабільність роботи смартфону забезпечує швидка та економна ОС Android 7.0, яка в бюджетному сегменті смартфонів зустрічається досить рідко. Остання версія ОС зручна, сучасна, безпечна, а також дбає і про акумулятор.

Втім, враховуючи показники батареї ImSmart A504, економити не доведеться, 3200 мАг – вистачить на цілий день активної експлуатації. 

Придбати Impression ImSmart A504 можна на офіційному сайті impression.ua та в роздрібних мережах техніки по всій Україні і online.