Сканер відбитків пальців – ще декілька років тому, був фішкою шпигунських фільмів та корпорацій. А вже сьогодні, такою штуковиною оснащені багато звичайних речей: дверні ручки, флешки, не кажучи вже про телефони.

Цього року український бренд Impression Elecronics представив свою зірку – смартфон в красивому та оригінальному дизайні зі сканером відбитку пальця – Impression ImSmartC571 Fingerprint.

Дизайн та перше враження!

Смартфон відрізняється від більшості конкурентів на ринку. ImSmart C571 Fingerprint отримав великий 5,7-дюймовий екран з потужною батареєю 4300 мАг за досить приємну ціну. Сенсорні клавіші управління викликаються прямо на екрані завдяки свайпу знизу. В результаті отримали екран, котрий займає майже всю передню панель, надаючи зовнішності смартфону футуризму.

Над екраном розташована фронтальна 8-мегапіксельна камера та розмовний динамік. Внизу комфортно розташований мікрофон і роз’єм microUSB для підзарядки, на лівій боковій грані «поселились» кнопки управління гучністю та живлення, а зверху – 3,5 мм вхід для навушників.

На задній панелі, поряд з основною 13-мегапіксильною камерою, знаходиться головна фішка ImSmart C57! – сканер відбитків пальців. Завдяки чому користуватись сканером зручно. У нижній частині корпусу знаходиться довгий ряд прорізів для основного динаміка пристрою, і два пластикових виступи, які не перекривають звук, якщо користувач покладе смартфон екраном вгору.

Смартфон комфортно лежить в руці, бічні преміальні рамки надають по-справжньому преміальний зовнішній вигляд, а задня кришка має приємний сіро-смугасту текстуру, яка не ковзає в руці.

Екран

Дисплей не лише великий, але і якісний – облагороджений 2,5D склом та IPS-матрицею з роздільною здатністю 1280х720 пікселів, котрі в дуеті забезпечують чудову якість картинки, прекрасну передачу огляду, насиченість та економність в плані витрати живлення.

Відмінна яскравість дисплея: мінімальна не сильно напружує очі в темряві, а максимальної вистачить, щоб використовувати гаджет на вулиці в сонячний день. Авторегулювання швидке і вмикається в опціях дисплея. 

Залізо та продуктивність

Impression ImSmart C571 Fingerprint – працює під управлінням Android 6.0. Оснащений пристрій чотирьохядерним процесором МТК 6580Ф з частотою 1,3 ГГц, 2 Гб оперативної пам’яті та 16 – постійної.

Виробник не обмежує користувача та оснастив пристрій 2-ма слотами для установки SIM-карт та окремий для підтримки карти пам’яті.

Головна фішка пристрою – сканер відбитків пальців – спритний, спрацьовує менше ніж за секунду, працює точно, і підтримує до 5 відбитків. Ним же можна контролювати фотозйомку, відключати будильник, набирати потрібний номер, перетягувати робочі столи.

Якість зв’язку – хороша, антени ловлять цілком достатньо, швидкість модему Wi-Fi ImSmart C571 Fingerprint можна порівняти з флагманським пристроєм.

Робота з документами, перегляд звітів або редагування таблиць – продуктивності цілком вистачить для звичних задач. За бажанням можна грати в невимогливі ігри, дивитися відео та редагувати картинки.

Основний динамік досить гучний – відео з YouTube «заповнило» звуком всю кімнату. Вібровиклик також не підкачав – пропустити важливий дзвінок майже не можливо навіть взимку.

Пристрій працює під управління ОС Android 6.0. це чиста версія без всяких надбудов. Працює плавно, швидко перемикається між вкладками.

Автономність

Impression ImSmart C571 Fingerprint отримав акумулятор ємністю 4200 мАг, цього цілком достатньо для доби активного користування, врахувавши, що смартфон має великий екран.

Якщо бути точним, то при активному, практично екстремальному тестуванні, постійному запуску ігор, паралельній роботі Wi-Fi модему і яскравості вище середнього смартфону за годину роботи втратив близько третини зарядки.

 

Як бачимо смартфон забезпечує достатню автономність для роботи протягом дня. Хороший показник для пристроя з таким великим екраном. Це стало можливим завдяки правильному підбору компонентів і виборі енергозберігаючих екранів.