Закон про заборону ряду інтернет-ресурсів на Україні для багатьох став несподіванкою. Популярні сервіси, такі як ВКонтакті, mail.ru були заблоковані терміном на три роки. Для багатьох українців ВКонтакт був не тільки соціальною мережею, а і місцем для прослуховування музики, створення власного плейлиста, зберігання фотографій і відміток відео. Сьогодні хочемо поговорити про альтернативні сайти, які дозволені в нашій країні і сміливо можуть претендувати на місце вже незаконних соціальних мереж і поштових клієнтів.

Зміст

1. Пошта

2. Спілкування

3. Музика

4. Карти / таксі

Пошта

Всім відомо, що такі поштові клієнти, як mail.ru і yandex.ua били заборонені. Альтернативою стали: gmail.com, ukr.net.

Gmail - світовий лідер, кількість користувач на сьогоднішній день складає понад мільярд. Це один з найбільш захищених сервісів. У своїй «команді» Gmail має додаток Inbox, що має функції органайзера і продуманого сортування повідомлень.

Ukr.net - лідер українського ринку. У розпорядженні користувача eDisk (персональне сховище файлів) до 4 ГБ.

Спілкування

Альтернативою Однокласники і ВКонтакті стали Facebook, Twitter і купа месенджерів (Viber, наприклад).

Facebook - найпопулярніша соціальна мережа світу. Так, ніхто не заперечує, що у неї є свої мінуси: нелогічне ранжування стрічки, мінімальні налаштування, пошук друзів, відсутність музики. Але і плюсів більше ніж достатньо: величезне «поле» для знайомств, частина користувачів - лідери думок.

Twitter - мікроблог. Кількість знаків повідомлення обмежена до 140 символів. Але, за допомогою хештегів Twitter став однією з популярних соціальних мереж для новин, яскравих моментів життя, які миттєво поширюються по спільноті. Багато користувачів ведуть сторінку як власний блог, в тому числі це відмінна рекламна площадка для бізнесу.

Музика

Найпопулярнішими майданчиками для прослуховування музики були ВКонтакті і Яндекс.Музика. Сьогодні існує безліч альтернативних сайтів: Deezer, Soundcloud, Google Play, Zvood.

У розпорядженні Deezer величезна база музики і слухати її можна в потоковому форматі. Користувач також може створювати власну бібліотеку і плейлисти. Програма має платну і безкоштовну версії. Перша більш зручна: музику можна слухати офлайн, отримати розширений доступ до треків. Також платна версія не має реклами.

Завантажити додаток можна: https://play.google.com/store/apps/details?id=deezer.android.app&hl=ru  

Soundcloud за своїм функціоналом дуже схожий на Deezer. Soundcloud - сервіс потокової музики. Багато з українських і, не тільки, виконавців завантажують цілі альбоми та відкривають до них безкоштовний доступ. Треки можна відзначати як вподобані, ставити лайки, робити репости.

Завантажити додаток можна: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.soundcloud.android&hl=ru

Google Play - маркет музики. Після реєстрації користувач отримує три місяці безкоштовного доступу. Після придбання музика доступна як для потокового прослуховування, так і для завантаження.

Zvood - ще один музичний простір, що має вже безліч сформованих добірок і плейлистів. Контент доступний для потокового прослуховування без реєстрації. Zvood має і преміум-версію, яка дозволяє завантажувати всю музику на телефон, прослуховувати треки в високій якості і навіть відключати рекламу.

Завантажити додаток можна: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zvooq.openplay&hl=ru

Карти / таксі

Звичайно, заборонивши сервіс Яндекс, всі ми зіткнулися і з відключенням популярних програм Яндекс.Карти, Яндекс.Пробки і Яндекс.Таксі.

Їх легко замінять всім відомі Google Карти, таксі: Uber або ж Уклон.

Google Карти - один з сервісів Google, який дозволяє прокласти шлях, подивитися відстань і зручний транспорт. Також він зберігає інформацію про адреса, графік роботи, показує визначні місця та організації.

 

Uber - відносно молоде таксі в нашій країні. Завантаживши додатки, користувач за кілька хвилин може викликати автомобіль, вибрати його клас, ціну, подивитися відгуки про водіїв та багато іншого.

Завантажити додаток можна: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubercab&hl=ru

Загалом, розібравшись в ситуації не так все страшно, як здавалося на перший погляд. Серед безлічі додатків, сервісів і програм, можна вибрати те, що ближче вам для прослуховування музики, спілкування та послуг.